HAKKIMIZDA

BİYOGRAFİ

1974 yılında Belçika-Liege şehrinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini  Liege İnstitut Saint Sépulcre’de Fransızca dilinde tamamladı. Lisans eğitimini Liege Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 1998 yılında Fransızca dilinde tamamladı.  Türkiye’de de  2001 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun oldu.

Avukatlık stajını Belçika Maitre Philippe FAVART yanında başlayıp, Ankara’da Alşan Hukuk Bürosunda ve Dayınlarlı Hukuk Bürosunda  yaptıktan sonra Bulut Hukuk Bürosunu kurarak 2002 tarihinden itibaren Avukatlık mesleğine başladı.

Halen aynı büroda ağırlıklı olarak; Uluslararası Hukuk, Aile Hukuku, Medeni Hukuk, Ceza Hukuku, İdari Yargı, Sözleşmeler Hukuku, Enerji Hukuku, Kamu İhale ve Sözleşmeleri Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İcra-İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Ayrıca Adalet Bakanlığı tarafından Arabulucular siciline kaydolarak, hem Türkçe hem de Fransızca dillerinde Arabuluculuk hizmetleri vermektedir.

Fransızca’yı çok iyi düzeyde bilmekte olup;  Ankara’da bulunan Fransa, Belçika, Tunus, Fas Cezayir Büyükelçilikleri’nin Hukuki Danışmanlığını yapmaktadır.

Tunus, Fas, Belçika ülkelerinde hukuki alanda iş takibi yapmıştır.

Ayrıca Kanada göçmenlik dosyalarında Montreal’de bulunan Uluslararası Hukuk Bürosu ile iş birliği yapmaktadır.

Yurt dışında bulunan Türk vatandaşlarımıza  ve yabancı uyruklu gerçek ve tüzel kişilere hukuk ve arabuluculuk alanında hem Fransızca hem de Türçe dilinde hizmet vermektedir. 

Comments are closed.